Polityka dot. opinii

Polityka dot. opinii opisuje zasady pozyskiwania, weryfikowania i przetwarzania przeze mnie, czyli incluDARE Natalia Skoczylas, opinii w zakresie wykonanych przeze mnie usług.


1.      Informacje ogólne

  1. Niniejsza polityka dotyczy opinii zamieszczonych na serwisie www funkcjonującym pod adresem url: includare.pl
  2. Opinie dotyczą wykonania usługi przez incluDARE Natalia Skoczylas Jaszowiecka 6/4, 02-934 Warszawa, numer telefonu 602 405 512.
  3. Polityka w aktualnym brzmieniu obowiązuje od dnia 16 lutego 2023. W razie jakichkolwiek zmian, archiwalna wersja będzie dostępna do odtworzenia pod nową wersją.

2.      Opinie

  1. Prośbę o wystawienie opinii kieruję indywidualnie i bezpośrednio na adres e-mail klientki lub klienta, za pomocą którego odbywała się korespondencja dotycząca współpracy.
  2. Prośbę wysyłam po zakończeniu współpracy lub danego etapu współpracy, którego dana opinia dotyczy.
  3. Każdą opinię publikuję na stronie samodzielnie, po uzyskaniu jej treści i zgody na publikację od klientki lub klienta.
  4. Nie stosuję żadnego typu wynagrodzenia w zamian za wystawienie opinii.
  5. Nie wszystkie uzyskane w powyższy sposób opinie publikuję na stronie. Decyzję, które opinie publikować, a które nie oraz w którym miejscu na stronie pozostawiam sobie.
  6. W przypadku chęci edycji lub usunięcia wystawionej przez Ciebie opinii lub zastrzeżeń wobec opinii innych osób, proszę o kontakt pod adresem e-mail: natalia@includare.pl. Każda uwaga zostanie rozpatrzona bez zbędnej zwłoki.
Scroll to Top